Esenyurt Mah. Mehmet Özhaseki Blv. No:112 Melikgazi / KAYSERİ

Kalite ve Sertifikalar

KARAMERCAN GRUP

Projelerimiz, tüm süreçlerde "önce insan" anlayışla yaşam konforunu ön planda tutarak, müşteri memnuniyetine odaklı kalite anlayışıyla yönetilmektedir. Karamercan Grup tüm süreçlerde denetim mekanizması kurarak, üretimin yüksek kalite standartlarında ve güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

ISO 14001

Binalarımız yürürlükteki son deprem Yönetmeliği, T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygun şekilde, ileri teknolojiyle üretilmektedir. Binalarımız, şantiyede ve laboratuvarlarda Yapı Denetim firması, teknik danışmanlar veya Üniversitelerde yapılan testlerle kalite kontrolüne tabi tutulan, TSE belgeli yüksek kaliteli yapı malzemeleriyle hayata geçirilmektedir.

ISO 9001

Villaların tamamı yapılan kapsamlı zemin sondajlarına ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüt raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran, projesine uygun olarak hazırlanan temeller ve taşıyıcı sistemler ve TSE’ye uygun kalite güvence belgeli olarak yapılmaktadır. Ayrıca projelerimiz; şantiye ve laboratuvarda testleri yapılan, statik projesine uygun sınıfta hazır beton ile inşa edilen betonarme ve kısmen çelik olarak inşa edilmektedir.