Esenyurt Mah. Mehmet Özhaseki Blv. No:112 Melikgazi / KAYSERİ

Hakkımızda

Karamercan Grup olarak, 1990’lardan bugüne inşaat sektöründe hizmet veriyoruz. Amacımız, müşterilerimize yüksek kalitede inşaat hizmetleri sunarak, hayallerindeki projeleri gerçeğe dönüştürmektir. Sektördeki tecrübemiz, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak inşa edilen projelerimiz ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetlerimiz ve uzman kadromuzla uygun çözümler sunmak için birlikte çalışırlar.

Bugüne kadar birçok konut projesi tamamlarken, 2020 yılında yenilenen yüzümüzle Kayseri’nin Talas ilçesinde villa projemize başladık. Her projemiz, bölgenin özel ihtiyaçları, dokusu ve müşterilerimizin beklentileri dikkate alınarak, en iyi şekilde tamamlanmaktadır.

Ayrıca, inşaat sektöründeki yenilikleri takip ediyor ve yüksek teknoloji kullanarak projelerimizi daha verimli hale getirmek için sürekli olarak çalışıyoruz. Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak projelerimizi daha hızlı, daha güvenli ve daha işlevsel bir şekilde tamamlıyoruz.

Eğer siz de hayallerinizdeki yuvayı gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin! Web sitemizdeki projelerimizi inceleyebilir ve satıştaki projelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.